Atribuită Cumpărare directă

TN-221K Toner Black 24000 pagini Imaging Unit Minolta, Magenta IU214M, cod A85Y0ED Imaging Unit Minolta, Cyan IU214C, cod A85Y0KD TERMEN DE LIVRARE 21.04.2021 - TRANSPORT GRATUIT

Număr anunț
DA27749107
Autoritate contractantă
COMUNA CARCEA (CUI 16346370)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,53 RON
Valoare atribuită
2,53 RON
Data publicării
12.04.2021 00:00
Data finalizării
12.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,53 RON

din 2,53 RON estimat