Atribuită Cumpărare directă

MULTIFUNCŢIONALA LASER MONOCROM A4 HP LaserJet Pro MFP M428fdw cod W1A30A + Cablu USB Imprimare, Copiere, Scanare, Fax, DADF cu scanare fata-verso automata la o singura trecere, retea, USB , USB HOST, wireless A4, max 38ppm (30ipm duplex), 600x600dpi, max 4800x600 enhanced dpi black, 512MB, fpo 5.6sec (ready), HP PCL 5, HP PCL 6, HP Postscript Level 3 emulation, direct PDF (v1.7) printing, URF, PCLM, PWG, Native Office, tavi 100+250 coli, duplex (print/scan/copy), DADF 50 coli, 6.86cm touchscreen CGD; scanner: flatbed/ADF, max 21ppm black, max 1200x1200dpi optic, 24 bit, 256 niveluri de gri, Scan to cloud (Google Drive and DropBox), Scan to email with LDAP email address lookup, Scan to network folder, Scan to USB, Scan to Microsoft SharePoint, Scan to computer with software, volum scanare recomandat 750-4.000pag/luna; copy: 38 cpm, 999 copii, scalare 25-400%; fax: 33.6kbps, max 400 pag memorie, max 300x300 dpi (superfine), max 120 numere quickdial; Apple AirPrint, Mopria certified, Google Cloud Print 2.0, HP ePrint and Wi-Fi Direct Printing, ROAM enabled for easy printing, HP Auto-On/Auto-Off Technology, Job Storage with PIN printing, print from USB, N-up printing, collation; USB 2.0, USB Host, USB front, GB Ethernet, Wireless 802.11b/g/n; max 80.000pag/luna, recomandat 750 - 4.000 pag/luna, toner in-box 3k pag; optional tava 550 coli, toner CF259A/X. Inlocuieste M426fdw 3 ani garantie - prin inscrierea pe site-ul https://h41201.www4.hp.com/WMCF.Web/ro/ro/landing/portal/warr

Număr anunț
DA27810115
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11,25 RON
Valoare atribuită
11,25 RON
Data publicării
20.04.2021 00:00
Data finalizării
21.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11,25 RON

din 11,25 RON estimat