Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile 1. Toner compatibil CRG725, 10 buc. x 23 lei fara tva = 230 lei fara tva 2. Toner compatibil CF217A, 2 buc. x 49 lei fara tva = 98 lei fara tva 3. Toner compatibil crg715, 2 buc. x 39 lei fara tva = 78 lei fara tva 4. Toner ORIGINAL Kyocera ECOSYS M8124cidn TK8115Y, 1 buc. x 295 lei fara tva 5. Toner ORIGINAL Kyocera ECOSYS M8124cidn TK8115M, 1 buc. x 295 lei fara tva 6. Toner ORIGINAL Kyocera ECOSYS M8124cidn TK8115C, 1 buc. x 295 lei fara tva 7. Toner ORIGINAL Kyocera ECOSYS M8124cidn TK8115BK, 1 buc. x 316 lei fara tva 8. Toner Lexmark MB2236adw B222H00, 3 buc. x 289 lei fara tva = 867 lei fara tva 9. Toner Imprimanta Laser HP Laserjet Pro M402Dne CF226X / CRG052H, 4 buc. x 67 lei fara tva = 268 lei fara tva 10. Toner original Xerox B1022, 006R01731, 1 buc. x 181 lei fara tva 11. Toner compatibil Canon MF 3220, EP27, 1 buc. x 31 lei fara tva 12. Toner compatibil Brother, TN2421, 5 buc. x 35 lei fara tva = 175 lei fara tva 13. Toner compatibil Canon LBP 6230, Crg 726, 1 buc. x 21 lei fara tva 14. Drum unit Xerox Phaser 3052, 101R00474, 1 buc. x 49 lei fara tva
- Număr anunț
- DA27829284
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,20 RON
- Valoare atribuită
- 3,20 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.