Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Lenovo ThinkBook 15-IIL cod 20SM003JRM conf. ADV1209325 / 21.04.2021 Laptop Lenovo ThinkBook 15-IIL cod 20SM003JRM cu Extra garantie 5WS0A23813 la 3 ani cu Windows 10 Pro , Office academic si accesorii Display: 15.6" FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti- glare, - CPU: Intel Core ¡7-1065G7(4C/8T, 1.3 / 3.9GHz, 8MB), Video: Integrated Intel Iris Plus Graphics, - Memorie: RAM 16GB SO-DIMM DDR4-2666, - Stocare: SSD 512GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x2 NVMe Optical: no ODD, 4-in-1 Card Reader, Multimedia: Speakers: 2W x2, Dolby Audio, Camera: 720p with ThinkShutter, - Retea: LAN: 100/1000M, WLAN Intel AX200 11 ax, 2x2, Bluetooth 5.0, WWAN (3G/4G): None, Securitate: Fingerprint: Touch Style, - Porturi: 1x USB 2.0, 1x USB 3.1 Gen1, 1x USB 3.1 Gen 1 (Always On), 1xUSB-C3.1 Gen1, 1x USB-C 3.1 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort), 1x HDMI 1.4b, 1x card reader, 1x Ethernet (RJ-45), 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x power connector, Baterie: 65W Slim Tip, Baterie Integrated 45Wh, Keyboard: Backlit, English, Color: Mineral Grey, Greutate 1.8 kg , Dimensiuni 364 x 245 x 18.9 mm, Garanţie: 36 luni (12 luni ptr. baterie) Extragarantia lenovo cod 5WS0A23813 inclusa Sistem de operare: Windows 10 Pro 64 bit engl. OEM COA Aplicaţii software: OfficeStd 2019 SNGL OLP NL Acdmc Accesorii incluse in pachet: Rucsac Notebook carrying backpack Pro 15", Zippered, water resistant, shockproof, foam padding, mesh pockets, EVA padding, Hand grip, shoulder carrying straps,
- Număr anunț
- DA27871619
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21,59 RON
- Valoare atribuită
- 21,59 RON
- Data publicării
- 28.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.