Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie tichete sociale gradinita cu o valoare nominala de 100 lei in conformitate cu prevederile legale. Unitate emitenta Sodexo Pass Romania este autorizata de catre Ministerul Finantelor Publice pentru emiterea si gestionarea tichetelor sociale pentru gradinita. Autorizatie COD RO 008 TG 00013 din 12.03.2020, valabila pana la data de 04.04.2022. A.Tichetele sociale pentru gradinita Social Pass se acorda conform Legii nr. 248/2015 privind stimularea participarii în învatamântul prescolar a copiilor provenind din familii defavorizare si a HG nr. 15/2016 privind normele de aplicare a legii 248/2015. Valoarea nominală lunară minimă a stimulentului educaţional se raportează la indicatorul social de referinţă şi este de 0,2 ISR, exprimat în lei, pentru fiecare copil înscris la grădiniţă, beneficiar al stimulentului educaţional conform art. 6 din legea 248/2015. B.Sodexo PASS Romania SRL detine o retea unitati afiliate la nivel national. C.Pachetul de servicii cuprinde: • transportul gratuit al tichetelor si livrarea lor la adresa beneficiarului printr-o firma specializata de transport valori • asigurarea tichetelor pe durata transportului • acordarea de asistenta • asigurarea calitatii serviciilor prin certificarea calitatii ISO 9001:2000 • imprimarea unui mesaj pe tichete • imprimarea unui logo pe tichete.
- Număr anunț
- DA27785739
- Autoritate contractantă
- ORAS SARMASU (CUI 6405259)
- Furnizor / câștigător
- SODEXO PASS ROMANIA (CUI 11071295)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON
- Data publicării
- 16.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.