Atribuită
Cumpărare directă
GEL DEZINFECTANT MAINI 5L HYGIENIUM CU AVIZ DE LA MIN. SANATATII Dezinfectant antibacterian, pentru suprafete, 5L, Sterisol Klintensiv Dezinfectant de nivel inalt, gata de utilizare, pentru suprafețe, instrumentar si aeromicroflora Are actiune rapida Este ideal pentru orice tip de material Fara alcool, aldehide, fenoli Spectru larg de acțiune biocide Poate fi utilizatat in domeniul medical, industrial, institutional, precum si in gospodarie. Tipul de produs biocid conform legislatiei in vigoare (Regulamentul UE nr. 528/2012): Grupa principală 1: Dezinfectante şi produse biocide Tip de produs: 2 – Dezinfectant pentru suprafețe, instrumentar si aeromicroflora cu aplicare prin ștergere, imersie, pulverizare sau nebulizare (ceață rece) în domeniul medical, industrial, institutional, colectivități, casnic. Categoria de utilizatori: profesionali, industriali, populație Produsul este testat conform SR EN 14885:2015 si prezinta actiune antimicrobiana: Bactericida Fungicida Micobactericida/Tuberculocida Virucida Sporicida Levuricida Aviz emis de COMISIA NATIONALA PENTRU PRODUSE BIOCIDE: AVIZ Nr. 2266BIO/02/12.24 CLOROM TABLETE 200TAB/CUT
- Număr anunț
- DA27824976
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,11 RON
- Valoare atribuită
- 1,11 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.