Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: CROISSANT CU CREMA DE CIOCOLATA 7 DAYS-65G, PERNITE OLLA CU CREMA DE VANILIE-100G, BATON DE CIOCOLATA CU ALUNE SNIKERS-75G, NAPOLITANE CU CREMA DE CACAO JOE-40G, BATON DE CIOCOLATA CU COCOS BOUNTY-85G, BATON DE CIOCOLATA CU CREMA DE CARAMEL MARS-51G, NAPOLITANE CROCANTE CU CREMA DE ALUNE DE PADURE SI CACAO KINDER BUENO-44G, BISCUITI CU CIOCOLATA HIPOPO-110G.

Număr anunț
DA27874213
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
Furnizor / câștigător
BIA MARY SRL (CUI 5717309)
Cod CPV
15842300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,66 RON
Valoare atribuită
104,66 RON
Data publicării
28.04.2021 00:00
Data finalizării
29.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,66 RON

din 104,66 RON estimat