Atribuită
Cumpărare directă
solutie aragaz 375ml - 10 buc x 8.90 lei lavete universale 3 buc/set - 10 seturi x 3.60 lei saci menajeri 35L, 10 buc/set - 20 seturi x 3.50 lei saci menajeri 60L, 24 buc/set, cu urechi - 20 seturi x 7.00 lei odorizant WC bazin, 150gr. - 4 buc x 10.00 lei cif 500ml - 10 buc x 5.60 lei ella lux maro emulsie mobila 200ml - 10 buc x 8.00 lei domestos 750ml - 20 buc x 6.20 lei mop bumbac 250gr. - 10 buc x 5.50 lei solutie geam 500ml, cu pompita - 10 buc x 7.50 lei sapun lichid 5L - 1 bidon x 30.00 lei bureti vase mari, 3 buc/set - 10 seturi x 4.00 lei elastice bani 100gr. - 2 pungi x 3.45 lei
- Număr anunț
- DA27741106
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 842 RON
- Valoare atribuită
- 842 RON
- Data publicării
- 09.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.