Atribuită
Cumpărare directă
Alcool sanitar 500 ml 3 buc x 7.50 lei Domestos 750 ml 4 buc x 6.20 lei Solutie geam Clin 500ml, cu pulverizator 2 buc x 7.50 lei Solutie pardoseli 5L Fabi 3 buc x 25,00 lei Sapun lichid 5L Thomas 3 buc x 30.00 lei Pungi alimentare 2L, 100 buc/set, Oti 10 set x 5.00 lei Saci menajeri 60L, 24buc/set, cu urechi 5 set x 7.00 lei Saci menajeri 120L, 10 buc/set 3 set x 4.50 lei Lavete umede 3 buc/set Zorex 3 set x 4.50 lei Dosar sina, carton, Gold 5 buc x 0.45 lei Pix Acvila cu mecanism 10 buc x 1.20 lei Paie plastic invelite individual 1000 buc/set Oti 1 set x 50.00 lei
- Număr anunț
- DA27780406
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 404 RON
- Valoare atribuită
- 404 RON
- Data publicării
- 15.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.