Atribuită Cumpărare directă

REFERAT NR 1263 /16.03.2021 ATI I Kit cort / casca pentru ventilatie noninvaziva NIV - CPAP complet CRAP10406X - 2 BUCATI MARIMEA L - 2 BUCATI MARIMEA XL -1 BUCATA MARIMEA M

Număr anunț
DA27709744
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
Cod CPV
33157800-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,90 RON
Valoare atribuită
4,90 RON
Data publicării
05.04.2021 00:00
Data finalizării
05.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,90 RON

din 4,90 RON estimat