Atribuită
Cumpărare directă
Lucrare de asternere piatra sparta si mixtura asfaltica pentru interconectarea drumurilor modernizate prin proiectele ”Asfaltare drumuri de interes local in couna Falciu” și ”Modernizare strazi in localitatea Ranzesti , comuna Falciu, judetul Vaslui”. pe lungimi intre 38 si 47 m, în total 167 ml.
- Număr anunț
- DA27758671
- Autoritate contractantă
- COMUNA FALCIU (CUI 4540003)
- Furnizor / câștigător
- NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
- Cod CPV
- 45233000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,22 RON
- Valoare atribuită
- 107,22 RON
- Data publicării
- 13.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.