Atribuită Cumpărare directă

Hartie Office Express A4 80gmp 500coli/top cutie 20.00 54.00 rp00201 File de protectie Ecomax transparent orange peel A4 plastic set 5.00 6.15 RH1000 Etichete autoadezive RTC A4 210mmX297mm100 buc.top buc 1.00 31.04 cl316021 Color Copy A4 160g 250 colitop top 1.00 39.00 vf2005020 Alonje indosariere rosu 40x150mm plastic 25bucset set 5.00 3.65 bv017113 Agrafe Memoris-Precious 33mm zincate colturi rotunjite 100 b buc 1.00 9.80 bv017114 Agrafe Memoris-Precious 50mm zincate colturi rotunjite 100 b buc 10.00 2.30 SE000702 Pix cu gel Senator seria 1000 fara mecanism corp plastic in culoarea scrierii grosime varf 0.7mm. Culoare negru buc 5.00 1.65 ay0004 Creion corector A-series 9ml buc 5.00 2.50 SW3183 Pix cu mecanism Stabilo Marathon 318 corp plastic semitransparentalbastru grip cauciucatvf.0.3.38mm albastru buc 10.00 16.00 sw148282 Pix fara mecanism Stabilo Excel 828 corp plastic in culoarea cernelei vf.0.38mm rosu buc 5.00 1.05 ay000806 Cub notite adezive A-Series 75x75mm 400 file 4 culori buc 3.00 6.50 bv015113 Capse Memoris-Precious 246 1000capsecutie buc 1.00 7.10 lm011 Dosar albastru cu sina si 2 perforatii A4 plastic 25buc/set set 5.00 11.90 dl301n Dosar Standard alb cu sina A4 carton 50bucset set 5.00 16.30 ay000807 Index autoadeziv A-Series din plastic 12x44mm 5 culori x 25 set 5.00 3.15 pi100102 Roller cu gel Pilot Frixion corp plasticin culoarea scrierii buc 8.00 13.50 kf10101 Plic C6offset albsiliconic80g 1000buccutie cutie 1.00 55.62 kf30300 Plic C5 162x229 offset alb

Număr anunț
DA27814156
Autoritate contractantă
COMUNA BABANA (PRIMARIA) (CUI 4543980)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,13 RON
Valoare atribuită
2,13 RON
Data publicării
21.04.2021 00:00
Data finalizării
21.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,13 RON

din 2,13 RON estimat