Atribuită Cumpărare directă

Marcaine spinal 5 % heavy - 5 f. x 4 ml / BUPIVACAINUM

Număr anunț
DA34795718
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.754 RON
Data publicării
08.01.2024 13:45
Data finalizării
11.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.754 RON