Atribuită
Cumpărare directă
Filtru SafeStar 55 (set de 50 buc). Se schimba la fiecare 24 ore. Denumirea produsului Filtru SafeStar® 55 PIESA NR. MP01790 Spaţiu (ml) 55 Pacient recomandat adult Volum curent recomandat (ml) 300 - 1500 Reţinere bacteriană1 (%) 999,999 Retenţie virală1 (%) 999,999 Metodă de filtrare mecanică (HEPA2) Penetrare fluid la (mbar) 87,5 Pierdere umezeală3 (mg H2O/l aer) - Randament umiditate (mg H2O/l aer) - Rezistenţă (mbar) 1,3 la 30 l/min 2,9 la 60 l/min 4,6 la 90 l/min Durata maximă de utilizare 24h Material carcasă Polipropilenă transparentă Înălţime carcasă (mm) 81,5 Diametru carcasă (mm) 68,5 Produs Fără PVC Fără Latex Greutate (g) 39 Port prelevare Luer lock Capac port prelevare dependent Conector parte pacient 22M / 15F Conector parte aparat 22F / 15M Valabilitate 5 ani Cod culoare Roşu Unităţi/pachet (buc.) 50
- Număr anunț
- DA27797626
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 42999300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,43 RON
- Valoare atribuită
- 3,43 RON
- Data publicării
- 19.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.