Atribuită Cumpărare directă

CANULA TRAHEALA CU BALONAS- 6x9.7x64mm 1 bucata . - 7x10.8x70mm -1 bucata Bo ref 4446/17.03.2021 prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA27879941
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33141220-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440 RON
Valoare atribuită
440 RON
Data publicării
29.04.2021 00:00
Data finalizării
29.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

440 RON

din 440 RON estimat