Atribuită
Cumpărare directă
1 Bureti sarma 400 buc 2 Bureti vase 620 buc 3 Coada matura/mop 160 buc 4 Detartrant 10L 5 Detergent lichid universal Axial 3900L 6 Detergent vase Ivy 500L 7 Lame ras 400 buc 8 Lavete 170 set 9 Matura pvc 250 buc 10 Matura nuiele 20 buc 11 Pasta ras 30 buc 12 Perii wc 100 buc 13 Praf curatat 260 buc 14 Prosoape hartie bucatarie mici 650 buc 15 Prosoape hartie mari 650 buc 16 Prosoape hartie pliabile zz 11450 pac 17 Rezerva mop 850 buc 18 Saci menajeri 240L 36150 buc 19 Saci menajeri 35L 70000 buc 20 Sapun rufe 5 kg 21 Sapun toaleta Protex 120 buc 22 Servetele masa hartie 20 buc 23 Soda caustica 10 kg 24 Clor 340 L 25 Sapun lichid antibacterian 4400 L 26 Solutie geam Axial 150 L 27 Matura sorg 40 buc
- Număr anunț
- DA27705782
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,94 RON
- Valoare atribuită
- 129,94 RON
- Data publicării
- 05.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.