Atribuită Cumpărare directă

abonament lunar -servicii de consultare Legis. contractul se va desfasura in perioada 01.05.2021-31.12.2021 cu posibilitatea prelungirii pana la data de 30.04.2022 conf art.65 HG 395/2016. suplimentarea prestarii de servicii in val de 840 lei este conditionata de existenta resurselor financiare alocate pt aceasta destinatie

Număr anunț
DA27842819
Autoritate contractantă
DIRECTIA E ASISTENTA SOCIALA PIATRA NEAMT (CUI 34340120)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
48500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,68 RON
Valoare atribuită
1,68 RON
Data publicării
26.04.2021 00:00
Data finalizării
26.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,68 RON

din 1,68 RON estimat