Atribuită Cumpărare directă

Abonament lunar pentru acces si actualizare zilnica a bazei de date - LEGIS. Va fi incheiat act aditional pentru luna Aprilie la contractul 1535/01.04.2020. Perioada prestarii serviciului este pentru luna Aprilie 2021.

Număr anunț
DA27695349
Autoritate contractantă
Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
72540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120 RON
Valoare atribuită
120 RON
Data publicării
01.04.2021 00:00
Data finalizării
01.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120 RON

din 120 RON estimat