Atribuită
Cumpărare directă
Abonament lunar - servicii legislative Legis conform caietului de sarcini atasat. Contractul se desfasoara pe o perioada de 8 luni, incepand cu data de 01.05.2021 – 31.12.2021, cu drept de prelungire prin act aditional pana la aprobarea bugetului de venituri si cheltuieli aferent anului 2022. Tel. contact 0756011151
- Număr anunț
- DA27862768
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
- Cod CPV
- 72540000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 960 RON
- Valoare atribuită
- 960 RON
- Data publicării
- 27.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.