Atribuită
Cumpărare directă
Servicii legislative - Abonament lunar Actualizare baza de date legislativa LEGIS, pentru un numar nelimitat de utilizatori din retelele locale din cadrul DGRFP Cluj-Napoca: AJFP Bihor, AJFP Bistrita-Nasaud, AJFP Maramures, AJFP Satu Mare, AJFP Salaj, DRV Cluj cu birourile vamale de interior(Bihor, Bistrita-Nasaud, Maramures, Satu Mare, Salaj) si birourile vamale de frontiera(Aeroport Oradea, Aeroport Baia Mare, Aeroport Satu Mare, Sighet, Halmeu). Contractul se va incheia ptr perioada 01.05.2021-31.12.2021, cu posibilitate de prelungire cf art 165 din HG nr.395/2016.
- Număr anunț
- DA27748335
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16 RON
- Valoare atribuită
- 16 RON
- Data publicării
- 12.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.