Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta si suport tehnic pentru software financiar-contabil si de gestiune conform caietului de sarcini, respectiv ofertei Prestatorului nr. 73/31.03.2021.

Număr anunț
DA27783327
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NATIONALA DE REGLEMENTARE PENTRU SERVICIILE COMUNITARE DE UTILITATI PUBLICE (CUI 14935787)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55,60 RON
Valoare atribuită
55,60 RON
Data publicării
15.04.2021 00:00
Data finalizării
15.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55,60 RON

din 55,60 RON estimat