Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea pentru Reforma Feroviara doreste achizitionarea unui abonament lunar pentru utilizarea unui program informatic legislativ (inclusiv actualizare permanenta). Aplicatia trebuie sa fie structurata pe mai multe module: - Legislatia României (inclusiv forma actualizata la zi a actelor modificate); - Jurisprudența României; - Legislatia Uniunii Europene (inclusiv forma actualizata la zi a actelor modificate); - Jurisprudența Uniunii Europene; - Corespondența fiscală; - Coduri, clasificări (CPV, COR, CAEN, CPSA); - Modele de contracte, actiuni in justitie si documente comerciale sau financiare; - Dictionare; - Comentarii-reviste de specialitate. Abonamentul lunar se refera la actualizarea intr-o retea locala si pe 5 calculatoare monopost, situate in acelasi sediu. Perioada abonament: Mai - Decembrie 2021 (8 luni). Durata contractului: incepand cu data semnarii contractului - luna Mai 2021, pana la 31.12.2021, cu posibilitatea de prelungire pe o perioada de 4 luni pentru anul urmator, pana la data de 30.04.2022 (conform art. 165, alin. 1 din HG 395/2016 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului de achizitie publica/acordului-cadru din Legea nr. 98/2016 privind achizitiile publice).
- Număr anunț
- DA27770116
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI 6756055)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2 RON
- Valoare atribuită
- 2 RON
- Data publicării
- 14.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.