Atribuită
Cumpărare directă
Coloana Syncronis C18, 50 x 2.1 mm, dimensiunea particulelor 1.7 um faza stationara Octadecil silicagel (C18), endcapped; - dimensiuni (lungime x diametrul intern): 50 x 2.1 mm; - dimensiunea particulelor: 1.7 µm; - dimensiunea porilor (Pore Size): 100 A; - suprafata specifica (Nominal Surface Area): 320 m2/g; - incarcatura de carbon (Carbon Load): 16%. Coloanele cromatografice produse de Thermo Fisher Scientific sunt testate individual (certificatul unic de analiza insoteste fiecare coloana la livrare) si etichetate cu un numar de serie unic pentru o trasabilitate completa (productie si utilizare).
- Număr anunț
- DA27831584
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
- Furnizor / câștigător
- PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,87 RON
- Valoare atribuită
- 3,87 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.