Atribuită
Cumpărare directă
TONER COMPATIBIL HP 2613X/7115X = 1 buc; Cartus toner compatibil HP SKY CE505X = 3 buc; Mufa UTP RJ45 (8P8C) cat.5e = 15 buc; Manson RJ45 Albastru = 15 buc; Cablu FTP Q5 full cupru cat.5e = 50 m; Adaptor Tenda U1 Wireless USB 300Mbps 3.5dBi external antenna = 9 buc; Cartus cerneala Original HP 650 Black CZ101AE 13,5ml = 1 buc; Cartus cerneala Original HP 650 color CZ102AE 5ml = 1 buc; Cartus Toner Compatibil Canon EP27 = 1 buc; Capse #24/6 Novus 1000/cut = 15 buc; Capsator Novus Stabil 30 file = 1 buc; PIX SCHNEIDER = 10 buc; Fluid corector cu pensula = 4 buc; Folie protectie documente A4 cristal 100/set = 3 buc; Dosar carton plic = 10 buc; Marker cu vopsea 1-3mm Schneider 270 = 1 buc; Agrafe 33mm Metalice = 1 buc; Tus stampila albastru = 1 buc; Abac din lemn = 1 buc; CAPSE NR 10 = 2 buc; Tusiera ARTLINE, metalica, 56 x 90 mm = 1 buc; Radiera Stabilo alba = 1 buc; Lipici solid 15gr = 2 buc; Banda adeziva 18X30 = 1 buc; Biblioraft plastifiat Noki A4 = 10 buc
- Număr anunț
- DA27851238
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Nicolae Teclu" Copsa Mica (CUI 4405961)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,68 RON
- Valoare atribuită
- 1,68 RON
- Data publicării
- 26.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.