Atribuită Cumpărare directă

Produs COD cantitate HP CP1215 CB540A 1 CB541A 1 CB542A 1 CB543A 1 XEROX SC2020 006R01694 1 006R01695 1 006R01696 1 006R01693 1 XEROX B1025 006R01731 1 LEXMARK CX410 80C20M0 1 80C20C0 1 80C20Y0 1 80C20K0 1 XEROX 3225 106R02778 1

Număr anunț
DA27822366
Autoritate contractantă
CASA CORPULUI DIDACTIC SIBIU (CUI 4270805)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,41 RON
Valoare atribuită
3,41 RON
Data publicării
21.04.2021 00:00
Data finalizării
22.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,41 RON

din 3,41 RON estimat