Atribuită Cumpărare directă

SSD Samsung 870 EVO, 250GB, 2.5", SATA III Cod produs: MZ-77E250B/EU; Memorii ZEPPELIN DDR2 2 GB, frecventa 800 MHz, 1 modul, Cod produs: ZE-DDR2-2G800-b

Număr anunț
DA27775377
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,26 RON
Valoare atribuită
1,26 RON
Data publicării
14.04.2021 00:00
Data finalizării
14.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,26 RON

din 1,26 RON estimat