Atribuită
Cumpărare directă
4 buc x Laptop HP ProBook 450 G7, 15.6 inch LED FHD Anti-Glare 250 nits (1920x1080), Intel Core i5-10210U Quad Core (1.6GHz, up to 4.2GHz, 6MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 8GB DDR4 2666MHz (1x8GB), SSD+HDD 256GB PCle NVMe + 1TB 5400rpm, no ODD, Card reader, Boxe stereo integrate, HD audio, Webcam HD 720p, LAN 10/100/1000, WLAN Intel Wi-Fi 6 AX201 ax 2x2, Bluetooth 5, Fingerprint Sensor, Porturi: 1xUSB3.1 Type-C Gen 1/ 2xUSB 3.1 Gen 1/ 1xUSB 2.0/ 1xHDMI/ 1xRJ-45/ 1xheadphone/microphone/ 1xAC power, adaptor 45W, Baterie 3 celule Li-ion 45Wh Long Life, Tastatura HP Premium rezistenta la stropire cu taste numerice, Silver, Greutate 2 Kg, Dimensiuni 36.49 x 25.69 x 1.9, Windows 10 PRO 64bit, Cod produs:8VU76EA 1 buc x Multifunctional laser KONICA MINOLTA A3 COLOR BIZHUB C257i +Alimentator de documente (RADF) Konica Minolta DF-633 +Stand mobil cu roti (piedestal) Konica Minolta DK-518x
- Număr anunț
- DA27838472
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23,20 RON
- Valoare atribuită
- 23,20 RON
- Data publicării
- 23.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.