Atribuită Cumpărare directă

All In One PC Dell Inspiron 7700, Procesor Intel Core I7-1165G7, FHD, 16GB, 512GB SSD + 1TB HDD, MX330 2GB, Windows 10 Pro (Argintiu), Garantie 36 luni

Număr anunț
DA27844491
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,30 RON
Valoare atribuită
5,30 RON
Data publicării
26.04.2021 00:00
Data finalizării
26.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,30 RON

din 5,30 RON estimat