Atribuită Cumpărare directă

CONTRACT PRESTARI SERVICII BTL Reviziile se efectueaza la 6 luni distanta ( IUNIE/DECEMBRIE) pentru urmatoarele aparate: Model aparat - denumire BTL-20 – terapie cuunde scurte BTL-5816SM2 –terapie combinata BTL-2000 – terapie laser, portabil BTL-4710 Topline – terapie cu ultrasunete BTL-4620 Topline – electroterapie cu 2 canale BTL-5820 SL – terapie combinata BTL-08 LT – EKG cu 12 canale BTL-08 LT – EKG cu 12 canale BTL-08 LT – EKG cu 12 canale

Număr anunț
DA27750554
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
50400000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,68 RON
Valoare atribuită
3,68 RON
Data publicării
12.04.2021 00:00
Data finalizării
13.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,68 RON

din 3,68 RON estimat