Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,6% sub estimat
Motorina
- Număr anunț
- CN1006414
- Autoritate contractantă
- TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.975.941 RON
- Valoare atribuită
- 8.415.955,43 RON 15,6% sub estimat
- Data publicării
- 17.11.2018 01:44
- Anunț de atribuire
- CAN1013256
- Termen limită
- 18.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 222-508858
- Documentație de atribuire
- DF1031180
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI MOTORINA _2_2.p7s
- FisaDate_DF1031180.pdf
- Formular Cadru Propunere tehnica.pdf.p7s
- Formulare.pdf.p7s
- PROPUENRE CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OSCAR DOWNSTREAM SRL CUI RO 13991630
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
8.415.955,43 RON
din 9.975.941 RON estimat
15,6%
Adjudecat la 84,4% din estimat · economie 1.559.985,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.