Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificat, încărcat și reparat stingătoare P.S.I.

Număr anunț
DA34451130
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Constantin Dobrescu (CUI 5050549)
Cod CPV
35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.007 RON
Valoare atribuită
21.393.131 RON
Data publicării
07.11.2023 11:23
Data finalizării
08.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.393.131 RON

din 2.007 RON estimat