Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale pentru anul 2021 repspectiv lunile mai, iunie, septembrie, octombrie, noiembrie, decembrie (6 luni) -conform descrieii dvs. si conform ofertei nr.12546/28.04.2021.

Număr anunț
DA27877290
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900 RON
Valoare atribuită
900 RON
Data publicării
29.04.2021 00:00
Data finalizării
29.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900 RON

din 900 RON estimat