Atribuită
Cumpărare directă
COT HTB 32X45 PP SC 10 BUC COT HTB 32X87 PP SC 2 BUC LUBRIFIANT PT MUFE 250G 1 BUC TEAVA PP 32X1,8-1500MM+INEL 3 BUC OSKAR DIRECT PE ELECTROCASNICE ALB 400ML 1 BUC FERUGINOL D 545 1L 1 BUC TERPINOL 1/5 1 BUC DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN SD SURUB PT GIPS CARTON 3.5X25 FOS PH2 100 BUC
- Număr anunț
- DA27878215
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 BISTRITA (CUI 29873429)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112 RON
- Valoare atribuită
- 112 RON
- Data publicării
- 29.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.