Atribuită
Cumpărare directă
PACHET TEATRUL ARLECHINO constând în BALAMA ARIPI PLANE 50X50 ZN 102503 050Z 4 2,83 BUC 2,83 9,51 11,32 ROATA PIV PP/CAUCIUC 50MM 40KG FR+PLACA 2 8,76 BUC 8,76 14,72 17,52 ROATA PIV PP/CAUCIUC 50MM 40KG +PLACA 2 8 BUC 8 13,45 16 SET 2 ELEM. CUPLARE CANAPELE 424.37.01 2 5,74 SET 5,74 9,65 11,48 PAC 5 PANZE T 119B 2608630037 1 13,92 BUC 13,92 11,7 13,92 CAR''S NEGRU MAT 600ML 1 29,01 BUC 29,01 24,38 29,01 SET NIVELA +17 BITI 2607017070 1 49,54 SET 49,54 41,63 49,54 RFT OPRITOR 2 ROLE MD.478.11-ZG 2/SET 4 5,14 SET 5,14 17,28 20,56 CHINGA ALBASTRA 50 MM 5 8,07 M 8,07 33,91 40,35 DIBLU PIN 28X2400 MM 3 27,14 BUC 27,14 68,42 81,42 DIBLU PIN 9X2400 MM 4 5,84 BUC 5,84 19,63 23,36 DIBLU PIN 14X2400 MM 3 10,02 BUC 10,02 25,26 30,06 CHERESTEA RIND. M A/B 3000X42X42MM 3 18,99 BUC 18,99 47,87 56,97 POLIST.EXTR XPS ZENTYSS G5 600X1250F 1 141,9 PAC 141,9 119,24 141,9 RIGLE RINDELUITE PIN 18X28X2400 MM 6 11,48 BUC 11,48 57,88 68,88 RIGLA NERINDELUITA PIN 24X24X2400 MM 8 9,7 BUC 9,7 65,21 77,6 DIBLU FAG CUTAT 8X1000 MM 6 2,08 BUC 2,08 10,49 12,48 MOMENT WOOD - EXPRES 750G 2 21,38 BUC 21,38 35,93 42,76 TOTAL 745,13, necsare confecționării decorului pentru premiera spectacolului ”Mateiaș Gâscarul”, conform devizului nr. 780/ 02.04.2021 și referatului de necesitate nr. 785/ 05.04.2021.
- Număr anunț
- DA27713277
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 626 RON
- Valoare atribuită
- 626 RON
- Data publicării
- 05.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.