Atribuită
Cumpărare directă
OAMA MICA BILMAN RAL8017 BUC 2,00 38,71 65,06 12,36 6038235 BORD FRONTON (312,5) BILMAN RAL 8017 BUC 4,00 33,96 114,15 21,69 6041225 TIGLA MET BAUDEMAN35 2220X1200 RAL8017 BUC 6,00 78,99 398,27 75,67 6037267 HOLTSURUBURI 4,8X35 MM RAL 8017 CUT 1,00 38,44 32,30 6,14 4016165 LAMBRIU RASIN P 12.5X96X4000 MM (3,84MP) PAC 5,00 122,53 514,83 97,82 3026362 ROBINET APA RECE ZS0822 BUC 1,00 59,50 50,00 9,50 5009885 LAC COLORAT CU TEFLON MAHON 5L SAVANA BUC 2,00 176,00 295,80 56,20 5014273 SET ZUGRAV MINI BUC 1,00 13,39 11,25 2,14
- Număr anunț
- DA27823202
- Autoritate contractantă
- COMUNA HOMOROADE (PRIMARIA COMUNEI HOMOROADE) (CUI 3963781)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,48 RON
- Valoare atribuită
- 1,48 RON
- Data publicării
- 21.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.