Atribuită
Cumpărare directă
Primaria comunei Tuglui judetul Dolj doreste achizitionarea de GARNISA JALUZELE VERTICALE 4,2 M si JALUZELE VERTICALE EDEN 5,04 M2, necesare pentru biroul de evidenta din cadrul primariei; Valoarea achizitiei este de 291,12 lei fara TVA, suma la care se poate adauga TVA; Termenul de livrare pentru aceste articole este de 05.05.2021
- Număr anunț
- DA27782376
- Autoritate contractantă
- COMUNA TUGLUI (CONSILIUL LOCAL TUGLUI DOLJ) (CUI 4553623)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 291 RON
- Valoare atribuită
- 291 RON
- Data publicării
- 15.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.