Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare brat tocator

Număr anunț
DA34443735
Autoritate contractantă
COMUNA HUSASAU DE TINCA (CUI 4349020)
Cod CPV
34390000-7 · Accesorii pentru tractoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.643.343 RON
Data publicării
07.11.2023 11:23
Data finalizării
08.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.643.343 RON