Atribuită
Cumpărare directă
ID produs Produs Disc. ERP Pret sistem Cantitate Unitate 2002012 MUFA COMPRESIUNE 63 0,000 25,07 15,00 BUC 2002071 MUFA COMPRESIUNE 90 0,000 58,55 2,00 BUC 2002011 MUFA COMPRESIUNE 50 0,000 18,15 3,00 BUC 2002039 TEU COMPRESIUNE EGAL 50 0,000 26,37 3,00 BUC 2002040 TEU COMPRESIUNE EGAL 63 0,000 37,64 1,00 BUC 2003999 DOP COMPRESIUNE D63 0,000 16,37 3,00 BUC 2002025 COT COMPRESIUNE 63 0,000 23,76 1,00 BUC
- Număr anunț
- DA27728486
- Autoritate contractantă
- COMUNA LEORDA-JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372130)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 620 RON
- Valoare atribuită
- 620 RON
- Data publicării
- 07.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.