Atribuită Cumpărare directă

Se achiziționeaza următoarele produse conform referatului de necesitate nr. 4509/31.03.2021: 7052309 SEMINTE GAZON PREMIUM 4KG 106,42 1 BUC 7052302 SEMINTE GAZON PREMIUM 0,75KG 23,38 60 BUC 7052308 SEMINTE GAZON SELECT 4KG 101,83 13 BUC

Număr anunț
DA27699886
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
03111000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,83 RON
Valoare atribuită
2,83 RON
Data publicării
02.04.2021 00:00
Data finalizării
02.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,83 RON

din 2,83 RON estimat