Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza următoarele produse conform referatului de necesitate nr. 4534/01.04.2021: PROS.V VERZI 250B 4/TIPLA 1STRAT PREMIUM 18,90 10 BUC 7032015 HARTIE PROSOP MISAVAN 2STR 300M 1BUC/SET 29,26 2 BUC 7029801 PRONTO CLASIC+33%GRATIS 400ML 15,92 2 BUC 7034476 SANO FLOOR FRESH HOME 2L 20,31 2 BUC 7033426 SANO FLOOR FRESH 2L 18,33 2 BUC 7025924 PLASTINA FARAS 1,75 1 BUC 7025877 FARAS CU COADA 4,96 1 BUC 7056070 MATURA DUO FARA COADA 11,24 2 BUC 7037724 CLOR INALB.PT RUFE CLOREL PARF.FLORAL 5L 13,97 5 BUC 7053172 COADA ALUMINIU 140CM VERDE 10,08 2 BUC 7006129 SET BURETE BUCATARIE (5 BUC) 0918 2,34 1 BUC 7003342 REZERVA MOP BUMBAC 250G PC0646 4,23 2 BUC 7054309 SACI MENAJ 240L 10/SET SR BRILLI MARO 8,91 2 SET 7054307 SACI MENAJ 240L 10/SET SR BRILLI GALBENI 8,91 1 SET 7054311 SACI MENAJ 240L 10/SET SR BRILLI VERZI 8,91 1 SET 7012718 SET 4 LAVETE MICROF.30X40 ZH8144 15,57 2 SET 7037400 RAID GAND.+RAID MUSTE&TANTARI-40% 20,42 1 PAC 7050124 MANUSI MENAJ PROFESIONALE L 4,43 4 SET 7048244 HARTIE IG.MISAV.PARFUM.MUSET.8SET 3STR 9,29 10 SET 7037235 COADA LEMN 1,89 2 BUC

Număr anunț
DA27703432
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
688 RON
Valoare atribuită
688 RON
Data publicării
02.04.2021 00:00
Data finalizării
02.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

688 RON

din 688 RON estimat