Atribuită Cumpărare directă

ACEASTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA TRIMISA PRIN FAX, CONFORM SOLICITARILOR DIN REFERATUL DE NECESITATE APROBAT CU NR.2867/12.04.2021 , 2721/08.04.2021, 2430/31.03.2021. ACHIZITIA SE POATE REALIZA PE BAZA DE DOCUMENT JUSTIFICATIV CONFORM LEGII IN VIGOARE

Număr anunț
DA27761889
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,69 RON
Valoare atribuită
1,69 RON
Data publicării
13.04.2021 00:00
Data finalizării
13.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,69 RON

din 1,69 RON estimat