Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie servicii de imprimare si livrare tichete sociale in valoare nominala de 50 lei ce vor fi acordate persoanelor nevoiase din municipiul Targu Jiu cu ocazia Sarbatorilor Pascale. Imprimarea si livrarea vor respecta cerintele Caietului de sarcini nr.4359/05.04.2021
- Număr anunț
- DA27735330
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PUBLICA DE PROTECTIE SOCIALA (CUI 13969234)
- Furnizor / câștigător
- UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI 14774435)
- Cod CPV
- 79824000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON
- Data publicării
- 08.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.