Atribuită
Cumpărare directă
Calibrare, reglaje sursa FEG la Microscopul electronic SEM Quanta 250 FEG S/N 9924196 conform ofertă Ref.RNX2406_rev./08.04.2021 - Nu se asigură up-date-uri sau up-grade-uri echipamente și soft; acestea se pot face contra cost și constituie obiectul unor oferte separate. - Prețul include toate cheltuielile (manopera, transport &deplasare, etc) pentru o intervenție cu durata de minim 2 zile; - Durata intervenției: minim 2 zile; - În cazul în care intervenția durează mai mult de 2 zile, orele suplimentare se facturează cu: 110 eur/oră - echivalent 540 lei/oră (fără TVA); - Prețul nu include C/V pieselor de schimb și nici a consumabilelor; - Intervenția se desfaşoară la o dată stabilită de comun acord, după primirea comenzii; NOTĂ: Garanții: - Garanție sursă nouă: 3 luni de la instalare; - Garanție manoperă: 2 luni / 60 zile; Intervenția se desfaşoară la o dată stabilită de comun acord, după primirea comenzii . Prezenta achizitie tine loc de comanda
- Număr anunț
- DA27852434
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI 3268360)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 50344000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11,32 RON
- Valoare atribuită
- 11,32 RON
- Data publicării
- 27.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.