Atribuită
Cumpărare directă
1. Citrat de diamoniu 500g cod AM03320500 pret=261.5 RON/500g 2. Acetat de amoniu p.a. - 1kg cod indigen PRET=52RON/Kg 3. Tiocianat de amoniu - 500g cod AM04190500 pret=107RON/500g 4.Fosfat de diamoniu p.a. - 1kg cod indigen PRET=37 RON/kg 5. Bicarbonat de amoniu p.a. - 1kg cod indigen pret=20.5 RON/kg 6. Hexamina p.a. - 1kg cod indigen PRET=30 RON/kg 7. Hidroxid de calciu p.a. - 1kg COD INDIGEN PRET=30 RON/KG 8. Oxid de calciu p.a. - 500g cod indigen pret=42 RON/500g 9. Azotat de calciu - 1kg COD INDIGEN PRET=50.5 RON/kg 10. Fosfat de monoamoniu - 500g COD am03350500 PRET=185 ron/500G 11. Acetonitril - 2.5l cod AC03292500 pret=105 RON/2.5l 12. Tert-butanol - 1l; cod AL01831000 pret=75 RON/l 13. Clorat de potasiu - 500g COD po01930500 PRET=165 ron/500G 14. Iodat de potasiu p.a. - 100g pret=136.5 RON/100g
- Număr anunț
- DA27720741
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,30 RON
- Valoare atribuită
- 1,30 RON
- Data publicării
- 06.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.