Atribuită
Cumpărare directă
Certificat digital cu valabilitate de 12 luni conform Regulamentului 910/2014 pentru doamna Marinescu Georgiana Ecaterina, avand calitatea de economist in cadrul Serviciului Public de Turism, Agrement si Servicii, Calimanesti. Certificatul digital va asigura integritatea și confidențialitatea documentelor transmise electronic și va permite autentificarea la diverse aplicatii, garantând identitatea angajaților SPTAS în sensul Legii nr.455/2001 a semnăturii electronice și în sensul Regulamentului european nr.910/2014.
- Număr anunț
- DA27698537
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE TURISM, AGREMENT SI SERVICII (CUI 40170780)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI 18288250)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95 RON
- Valoare atribuită
- 95 RON
- Data publicării
- 01.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.