Atribuită Cumpărare directă

reinnoire certificat digital pentru o perioada de 3 ani pe numele reprezentantului legal IBRIC MARIAN Valabilitatea certificatului cu numarul 22037168071A819F93E9646A expira la 11.05.2021 .

Număr anunț
DA27748331
Autoritate contractantă
UAT COMUNA LEORDENI (CUI 4971979)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI 18288250)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
354 RON
Valoare atribuită
354 RON
Data publicării
12.04.2021 00:00
Data finalizării
12.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

354 RON

din 354 RON estimat