Atribuită
Cumpărare directă
SERVER SUPERMICRO config conf oferta din 26.02.2021 Model 6048R-E1CR90L Procesoare instalate: 2 x XEON E5-2620 V4 Memorie instalata 2 x 8GB DDR4 REG ECC Capacitate de stocare: 87 x 16TB SATA enteprrise SEAGATE Surse redundante 2 x 1000W Garantie : 36 luni de la data livrări
- Număr anunț
- DA27731478
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 48820000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132,50 RON
- Valoare atribuită
- 132,50 RON
- Data publicării
- 07.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.