Atribuită
Cumpărare directă
Aceasta achizitie tine loc de comanda trimisa prin fax, conf. solicitarilor din referatul de necesitate aprobat cu nr. 2649/06.04.2021. Achizitia se poate realiza pe baza de document justificativ, respectiv factura, cf. art. 7 din L.98/2016 si art. 43 din HG 395/2016.;fisa format A4, fata-verso, volanta, carton velin 140g/mp, inseriate; fisa format A5, fata-verso, carton duplex; bon consum 1/2 A4, tipar fata , autocopiativ, 50 set*2 file, inseriat;
- Număr anunț
- DA27727430
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
- Furnizor / câștigător
- TIPOGRAFIA SEDCOM LIBRIS S.R.L. (CUI 14278733)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 738 RON
- Valoare atribuită
- 738 RON
- Data publicării
- 07.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.