Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare piese auto conform comanda 672/12.04.2021 CILINDRII FRÂNĂ FAŢĂ INFERIOR ARO BUC 1 CURELE TRAPEZOIDALE 1450 RABĂ BUC 5 RADIATOR APA ANS DIN CUPRU ARO BUC 1 COLIERE DIFERITE SET 1 Saboti frana cu ferodou spate ARO 243 D buc. 4 Saboti frana cu ferodou fata ARO 243 D buc. 4 Bec far H7 DACIA DUSTER buc. 10 Stergator parbriz DACIA DUSTER per. 2 Bec 24 Vx21 A, 15 W, instalaţie electrică Tun 100 mm buc. 2 Bec far 12 V buc. 10 Bec poziţii 12V buc. 10 Bec semnalizare 12V buc. 10 Bec poziţii 24V buc. 10 Bec semnalizare 24V buc. 10 Arc spate Pentru autocamion R10215 FA buc 1 Rulment intermediar cardan Pentru autocamion RABĂ,R10215 FA buc 2 Bec 21Wx24V Pentru RABĂ buc 2 Bec 5Wx24V Pentru RABĂ buc 2 Bec 21Wx12V Pentru RABĂ buc 2 Bec 5Wx12V Pentru RABĂ buc 2 Pompă apă Pentru RABĂ, buc. 1 Filtru ulei Pentru RABĂ, buc. 1 Filtru motorină mic Pentru RABĂ, buc. 2 Furtun alimentare 0045 R 10215 FA buc 1 Furtun alimentare L 320 R 10215 FA buc 1 Furtun cabină RABĂ RABA - din cauciuc, fi 20, cu insertie ml. 1 Furtun pompă EATON DAC 665T buc. 1 Furtun presiune ulei RABĂ R 10215 FA buc. 1 Furtun retur alimentare DAC 665 T - de la injector la pompa buc. 1 Furtun tur alimentare DAC 665 T - de la pompa la injector buc. 1 Volant 420 RABA buc 1
- Număr anunț
- DA27774100
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii-Unitatea Militara nr.01483 Zalau (CUI 17455910)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,77 RON
- Valoare atribuită
- 3,77 RON
- Data publicării
- 14.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.