Atribuită Cumpărare directă

UPS 850 VA Buc 302,00 lei UPS 1000VA Buc 392,21lei UPS 1500 VA Buc 594,32lei UPS 2000VA Buc 702,69lei ALIMENTATOR 12V 2A BUC 30,25lei MEMORIE RAM 2GB BUC 83,66lei MOUSE OPTIC WIRELESS BUC 98,00lei MOUSE OPTIC CU FIR BUC 38,29lei TASTATURA USB CU FIR BUC 38,29lei KIT TASTATURA SI NOUSE WIRELESS BUC 156,31lei PRELUNGITOR 5 PRIZE 4,5M CU PROTECTIE BUC 56,03lei ROUTER WIRELESS BUC 134,45lei SWITCH 8 PORTURI BUC 72,26lei SWITCH 5 PORTURI BUC 61,33lei ACUMULATOR 12V 7A BUC 100,84lei ACUMULATOR 12V 9A BUC 134,21lei BOXE CALCULATOR USB BUC 68,00lei CABLU F/UTP CAT5E M 2,10lei PLACA DE RETEA WIRELESS USB BUC 82,49lei ACUMULATOR NI-CD R20 1,2V 4000MAH CU URECHI DE LIPIRE BUC 42,50lei KIT CUPTOR RICOH MP161/171/201/301/1515 BUC 201,68lei DRUM UNIT RICOH MP161/171/201/301/1515 - ORIGINAL BUC 546,21lei KIT CUPTOR RICOH AFICIO FORMAT A3 BUC 420,46lei DRUM UNIT RICOH AFICIO FORMAT A3 - ORIGINAL BUC 1008,40lei DRUM UNIT RICOH AFICIO 2014AD BUC 986,26lei SUPORT ALIMENTARE TONER COPIATOR RICOH FORMAT A4 BUC 162,00lei SUPORT ALIMENTARE TONER COPIATOR RICOH FORMAT A3 BUC 292,43lei THERMISTOR AW100053 BUC 63,21lei ROLA PRELUARE HARTIE COPIATOR RICOH FORMAT A4 SI A3 BUC 58,21lei PAD PRELUARE HARTIE COPIATOR RICOH FORMAT A4 SI A3 BUC 43,66lei KIT ROLE PRELUARE HARTIE MINOLTA SET 184,21lei DRUM UNIT COPIATOR MINOLTA c./m/y buc i DRUM UNIT COPIATOR MINOLTA bk BUC i REZERVOR TONER REZIDUAL MINOLTA C224 BUC lei ALIMENTATOR AUTOMAT DE DOCUMENTE REFURBESHED RICOH A4 BUC,conform oferta nr 8848/07.04.2021.

Număr anunț
DA27742172
Autoritate contractantă
Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI 13146610)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44 RON
Valoare atribuită
44 RON
Data publicării
09.04.2021 00:00
Data finalizării
09.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44 RON

din 44 RON estimat